loader

Çamaşır makinelerinizde oluşan teknik sorunları gidermek, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmek adına servisimiz Konya’nın Meram, Selçuklu ve Karatay bölgelerinde 7/24 hizmet vermektedir. Servisimiz en uygun fiyatlarla garantili bakım, onarım ve tamir işlemleri yapmaktadır.

Çamaşır makinenizin çalışmaması, su almaması, kazanın dönmemesi, sesli çalışması, yürüme yapması, elektrik çarpması, program takılması, yumuşatıcıyı almaması, sigortayı attırması gibi ve bunların dışında oluşabilecek sorunlarını gidermek için aşağıdaki irtibat bilgilerini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz “Servis Formu” bölümünden makinenizin sorunlarını bizlere iletebilir, servis çağırabilirsiniz.

Buzdolaplarının tamir, bakım ve servis hizmetleri, uzman usta kadromuz tarafından müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunulmaktadır. Buzdolabınızda meydana gelen teknik arıza ve her türlü problemler deneyimli elemanlarımızca tespit edilmekte ve en iyi şekilde garantili olarak onarılmaktadır.

Konya’nın Meram, Selçuklu ve Karatay bölgelerinde hizmet veren teknik servisimiz 7/24 sizlerin sorunlarını çözmek için hazır beklemektedirler. Teknik servis hizmetimize aşağıdaki irtibat numaralarından veya servis formunu doldurarak her zaman ulaşabilirsiniz.

Bulaşık makinelerinde meydana gelen arızalar uzman teknisyenlerimiz tarafından anında giderilmektedir. Arıza ve sorun dışında makineleriniz için bakım ve onarım işlemlerini de profesyonel ve deneyimli teknisyenlerimize yaptırabilirsiniz. 7/24 kesintisiz hizmetle Konya’da faaliyet gösteren teknik servisimiz en uygun fiyata en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir.

Teknik servisimize ulaşmak için aşağıdaki irtibat telefonlarımızı kullanabilir veya telefonunuzu bırakarak sizleri aramamızı isteyebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Konya Beyaz Eşya Servisi alanında çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, beyaz eşya servisi, buzdolabı servisi olarak faaliyet göstermekteyiz.